PPH Borkowianka sp. z o.o.

Lucyna Chruszcz-Hadała - Prezes Zarządu
Z całym przekonaniem możemy polecić zarówno dostarczone nam oprogramowanie, jak i firmę OPTeam, jako sprawdzonego partnera w zakresie rozwiązań IT.

PPH Borkowianka sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem wody mineralnej „Rzeszowianka". Status wody mineralnej to lata prac, badań i analiz, nie każda marka może się tym pochwalić. Rzeszowianka ma unikatowy skład i zawartość cennych dla zdrowia minerałów. Ujęcie wody znajduje się w Borku Starym, u stóp Pogórza Dynowskiego — w sercu czystego ekologicznie terenu, wolnego od zanieczyszczeń wielkich aglomeracji i zakładów przemysłowych. „Rzeszowianka" jako marka stawia na tradycję i regionalność.
Poszukiwaliśmy oprogramowania, które umożliwiłoby obsługę najważniejszych procesów w naszej firmie, zapewniło szybkość i bezpieczeństwo dostępu do informacji, przy jednoczesnej prostocie obsługi - zarówno w centrali jak i dla przedstawicieli handlowych w terenie.

Na dostawcę rozwiązań wybraliśmy firmę OPTeam SA z Rzeszowa. Podpisana umowa współpracy objęła dostawę zintegrowanego systemu Comarch ERP XL, aplikacji mobilnej wspierającej pracę przedstawicieli handlowych Mobilny Sprzedawca eSale, platformę B2B iCenter do elektronicznej wymiany danych i dokumentów z odbiorcami, a także infrastrukturę sprzętową oraz komplet usług wdrożeniowych i szkoleniowych.

Rozwiązania wdrożone przez firmę OPTeam umożliwiły nam objęcie firmy centralnym systemem, a w konsekwencji sprawniejsze zarządzanie. Nowy system pozwala na dużo szybszą pracę i wymianę danych. Mobilny Sprzedawca eSale ułatwił obsługę funkcji sprzedażowych - umożliwia zbieranie zamówień oraz ich elektroniczną dystrybucję do systemów fakturujących, dostęp użytkowników do danych na temat stanów magazynowych produktów, do aktualnych informacji na temat zaległości płatniczych czy historii zakupów klienta. Platforma B2B usprawnia kontakty z odbiorcami, dzięki wymianie dokumentów i danych za pomocą przeglądarki internetowej.

Proces wdrożenia przebiegał sprawnie i terminowo, zgodnie z podpisaną umową. Z całym przekonaniem możemy polecić zarówno dostarczone nam oprogramowanie, jak i firmę OPTeam, jako sprawdzonego partnera w zakresie rozwiązań IT.

więcej

NOWE TECHNIKI MEDYCZNE Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny Sp. z o.o.

Tadeusz Pieniążek - Prezes Zarządu
Współpracę z firmą OPTeam SA oceniamy bardzo pozytywnie. Służy nam fachową pomocą i cennymi wskazówkami przy opracowaniu rozwiązań informatycznych, w sposób kompetentny i elastyczny rozwiązuje pojawiające się problemy.

Współpracę z firmą OPTeam SA oceniamy bardzo pozytywnie. Służy nam fachową pomocą i cennymi wskazówkami przy opracowaniu rozwiązań informatycznych, w sposób kompetentny i elastyczny rozwiązuje pojawiające się problemy.

Warto podkreślić, że OPTeam SA oferuje bardzo szeroką paletę usług, które pozwalają traktować każdego Klienta w sposób kompleksowy ułatwiając mu tym samym uporanie się ze złożonością zagadnień z zakresu informatyki. Terminowość, profesjonalizm, wysokie kwalifikacje oraz kompetencje i zaangażowanie składają się na wizytówkę firmy.

W związku z powyższym stwierdzam, że OPTeam SA spełnia wszelkie wymagania stawiane przez naszą placówkę. Fakt ten pozwala polecić firmę OPTeam innym Klientom jako partnera godnego zaufania.

więcej

WSK KRAKÓW sp. z o.o.

Jacek Mądry - Prezes Zarządu
Na podstawie dotychczasowej współpracy, możemy również potwierdzić profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy OPTeam SA, rekomendując ją tym samym jako doświadczonego i sprawdzonego partnera.

WSK KRAKÓW sp. z o.o. od ponad 60 lat jest wiodącym producentem na europejskim rynku produkcji przemysłowej, specjalizuje się w wytwarzaniu wymienników ciepła.
Zakres naszej działalności to projektowanie i produkcja w zakresie przemysłu militarnego, lotniczego, motoryzacyjnego i kolejowego, instalacji przemysłowych, geotermalnych pomp ciepła, systemów chłodzenia i chłodnic dla HVAC&R, a także produktów i instalacji dla klimatyzacji i wentylacji. Ponadto, świadczymy usługi inżynierskie w zakresie projektowania i optymalizacji układów chłodzenia, opracowywania dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej CAD/CAM, projektowania modułów chłodniczych do pomp ciepła, automatyki sterującej urządzeniami grzewczymi i klimatyzacyjnymi oraz węzłami ciepła, a także projektowania systemów grzewczych i klimatyzacyjnych, opartych na gruntowych pompach ciepła oraz pompach ciepła typu woda-woda.

Dążąc do podniesienia konkurencyjności i umocnienia pozycji firmy na rynku, w 2005 roku wdrożono zintegrowany system do zarządzania firmą - Comarch ERP XL. Wdrożone moduły to: Administracja, Księgowość, Kadry i Płace, Sprzedaż , Zamówienia, Środki Trwałe. W krótkim czasie system usprawnił zarządzanie przepływem dokumentów, zwiększył przejrzystość informacji finansowo-księgowych i usprawnił proces egzekwowania należności. Opiekę nad całością systemu przejęła spółka OPTeam SA z Rzeszowa.

Z przyjemnością możemy polecić system Comarch ERP XL, który doskonale sprawdza się w działalności naszej firmy. Na podstawie dotychczasowej współpracy, możemy również potwierdzić profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy OPTeam SA, rekomendując ją tym samym jako doświadczonego i sprawdzonego partnera.

więcej

ELMAT Sp z o.o.

Rafał Kalisz - Wiceprezes Zarządu
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze spółką OPTeam SA i z przyjemnością polecamy spółkę do współpracy jako rzetelnego i wiarygodnego dostawcę rozwiązań IT.

ELMAT Sp z o.o. to czołowy polski dostawca teleinformatyki z siedzibą w Rzeszowie oraz oddziałami w Polsce i za granicą.

Firma to nowoczesny producent i dystrybutor na rynku polskim i zagranicznym rozwiązania z zakresu szeroko pojętej teleinformatyki jak i elektroenergetyki. Przedsiębiorstwo istnieje na polskim rynku już od 1993 roku. W ciągu kilku ostatnich lat firma umocniła swoją pozycję na rynku dystrybucji nowych technologii telekomunikacyjnych.

Spółka od kilku lat pracuje wykorzystuje do prowadzenia działalności biznesowej system CDN XL. „W roku 2006, kiedy wybieraliśmy system ERP mieliśmy dużo wątpliwości związanych czy wtedy wybrane przez nas rozwiązanie spełni nasze oczekiwania, pozwoli się nam rozwijać i nie będzie ograniczone technologicznie? Dzisiaj wiemy, że wybór którego wtedy dokonaliśmy był właściwy a system CDN XL to elastyczne i nowoczesne narzędzie informatyczne dopasowane do naszych potrzeb" — mówi Rafał Kalisz —Wiceprezes Zarządu Elmat Sp z o.o.

Naszym partnerem z którym współpracujemy w tym obszarze jest firma OPTeam SA — integrator rozwiązań informatycznych z siedziba w Rzeszowie. Konsultanci firmy OPTeam to osoby kompetentne i z dużym doświadczeniem wdrożeniowym.

Oprócz klasycznego ERP korzystamy z rozwiązań uzupełniających naszą działalność: platformy B2B czy dedykowanych rozwiązań produkcyjnych przygotowanych dla nas przez Opteam SA.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze spółką OPTeam SA i z przyjemnością polecamy spółkę do współpracy jako rzetelnego i wiarygodnego dostawcę rozwiązań IT. 

więcej

Elporem i Elpoautomatyka Sp z o.o.

Piotr Jarzyna - Dyrektor Pionu Handlowego
W 2011 roku rozpoczęliśmy projekt wdrożenia systemu ERP w naszym przedsiębiorstwie. Wykonawcą całości rozwiązania jest integrator IT - spółka Opteam SA z Rzeszowa.

Elporem i Elpoautomatyka Sp z o.o. to firma, specjalizująca się w usługach automatyki przemysłowej i remontów branży energetycznej. Jednym z głównych naszych odbiorców jest GDF Suez Energia Polska SA z siedzibą w Połańcu (Elektrownia Połaniec). Aktualnie zatrudniamy ponad 500 osób w kilku sektorach naszej spółki. Świadczymy specjalistyczne usługi automatyki, sterownia, utrzymania obiektów w eksploatacji wraz z branżowym serwisem urządzeń na terenie elektrowni.

W 2011 roku rozpoczęliśmy projekt wdrożenia systemu ERP w naszym przedsiębiorstwie. Został wybrany system CDN XL w obszarach: magazynu, logistyki, księgowości, środków trwałych, produkcji, controllingu oraz warstwy aplikacji internetowych. W ramach projektu zostały dostarczone również zaawansowane rozwiązania sprzętowe oparte o system Windows 2008 Serwer Entherprise. Wykonawcą całości rozwiązania jest integrator IT - spółka Opteam SA z Rzeszowa.

Aktualnie nastąpiło uruchomienie produkcyjne systemu w warstwie podstawowej, system pracuje na 50-ciu jednoczesnych stanowiskach. Dotychczasowa współpraca z Opteam SA układa się poprawnie, z poziomu świadczonych usług oraz zaangażowania konsultantów jesteśmy zadowoleni. Jednym z celów który chcemy zrealizować jest wielopłaszczyznowe raportowanie w obszarze analiz BI z którym to modułem wiążemy duże nadzieje w kontekście podejmowania szybkich i optymalnych decyzji biznesowych dotyczących działalności naszej spółki. Polecamy współpracę z Opteam SA w obszarze realizacji projektów IT dla firm.

więcej

Spółka „MARKIZETA" WTHJ

Witold Solarski
Odpowiedzialnie i z przyjemnością polecamy firmę OPTeam S.A. — jako kompetentnego dostawcę nowoczesnych systemów informatycznych.

Spółka „MARKIZETA" WTHJ Solarscy to firma która funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat, w tym okresie staliśmy się liderem w Polsce w branży artykułów wyposażenia domu, nowoczesnej i modnej stylizacji okien, dostaw firan, zasłon, artykułów pościelowych itp. Nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość i atrakcyjna cena to stałe cechy naszej oferty. Aby sprostać stale zmieniającym się oczekiwaniom klienta oraz być innowacyjnym, mając na względzie profesjonalną i sprawną obsługę Klientów, w 2009 roku podjęliśmy decyzję o zakupie nowoczesnego systemu informatycznego, niezbędnego w prowadzonej działalności gospodarczej. Przeprowadzona analiza rynku dostawców zintegrowanych systemów informatycznych, pozwoliła nam wyłonić dostawcę systemu CDN XL, spółkę OPTeam SA z Rzeszowa.

W wyniku zawartej umowy firma OPTeam dokonała dostawy wraz z wdrożeniem kompletnych rozwiązań informatycznych, składających się z:

  • systemu CDN XL - obejmującego moduły: Sprzedaż, Import, Zamówienia, Księgowość, Środki Trwałe, Kompletacja, Administracja, 
  • dedykowanego systemu do zarządzania magazynem wysokiego składowania WMS Optymalny Magazyn
  • systemu B2B do zarządzania informacją w internecie — iCenter

Koszt zrealizowanego przedsięwzięcia wyniósł blisko 400 tys. złotych. Obecnie system działa bezproblemowo na blisko trzydziestu stanowiskach.

Pragniemy podkreślić, że dostarczone rozwiązania spełniają nasze oczekiwania. Bogata funkcjonalność zastosowanych, nowoczesnych rozwiązań doskonale sprawdza się w naszej firmie. Kompetencje i fachowość konsultantów firmy OPTeam, wykazane w całym procesie wdrożenia, stanowiły bardzo ważny czynnik determinujący sukces.

Odpowiedzialnie i z przyjemnością polecamy firmę OPTeam S.A. — jako kompetentnego dostawcę nowoczesnych systemów informatycznych. 

więcej

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane REMBUD Sp. z o.o.

mgr Maria Włodyka - Prezes Zarządu
Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi pracowników firmy OPTeam proces „przejścia" z wcześniej używanych aplikacji na system ERP wraz z aplikacjami dodatkowymi przebiegł bardzo sprawnie.

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane REMBUD Sp. z o.o. w Strzyżowie prowadzi działalność gospodarczą w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów użyteczności publicznej (administracyjnych, oświatowych, sportowych, biurowych, przemysłowych itp.) robót ogólnobudowlanych, wykończeniowych, remontów, zagospodarowania terenu oraz konserwacji obiektów zabytkowych.

Posiadamy własną hurtownię materiałów budowlanych. Dysponujemy środkami transportu, zapieczeni i parkiem maszynowym. W zakresie robót ogólnobudowlanych korzystamy z własnej wykwalifikowanej kadry pracowniczej jak i ze sprawdzonych podwykonawców.

PRB REMBUD posiadu status Zakładu Pracy Chronionej. Stwarza możliwości osobom niepełnosprawnym do wykonywania pracy w wyznaczonym zawodzie, w firmie uwzględniającej ich indywidualne predyspozycje zdrowołne.

Strategia firmy od wielu lat ukierunkowana jest na ciągły rozwój poprzez podnoszenie jakości wykonywanych robót, zastosowanie nowoczesnych materia łów i wprowadzanie innowacyjnych technologii w celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb klienta.

Aby wykonywane usługi były rzetelne, przebiegały szybko, fachowo, realizowane byly po konkurencyjnych cenach — konieczne bylo usprawnienie działania obszarów firmy związanych m.in. z gospodarką magazynową, sprzedażą, przepływem in formacji. Pomocy i wsparcia w tym obszarze udzieliła nam firma OPTeam, która dzięki swojej wieloletniej praktyce na rynku informatycznym, wykwalifikowanym specjalistom, mającym doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań usprawniających działanie firm, doradziła wybór systemu ERP XI, oraz jego integrację z aplikacjami branżowymi dedykowanymi dla branży budowlanej i handlowej — OPTIbudowa oraz WMS Optymalny Magazyn. System zarządzania magazynem wysokiego składowania — WMS Optymalny Magazyn — pozwolił na znaczne przyśpieszenie procesu przyjmowania towarów oraz ich bezpośredniej sprzedaży Klientom. Umożliwił również wprowadzenie nowego sposobu organizacji magazynu, która usprawnia przeprowadzanie inwentaryzacji towarów. Oprogramowanie OPTIbudowa — m.in. ułatwił i przyśpieszył proces przepływu informacji między kierownikami budów, a działem inwestycyjnym/finansowym, co zwiększyło efektywność pracy tych jednostek. Możliwość analizy zaawansowania projektu budowlanego oraz rozliczania poszczególnych etapów budowy daje właściwy, aktualny obraz sytuacji finansowej firmy.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi pracowników firmy OPTeam proces „przejścia" z wcześniej używanych aplikacji na system ERP wraz z aplikacjami dodatkowymi przebiegł bardzo sprawnie. Wdrożeniowcy świadczyli wysokiej klasy usługi konsultingowe oraz szkoleniowe. Z pełną świadomością możemy polecić firmę OPTeam S.A. jako wysokiej klasy dostawcę i producenta oprogramowania oraz usług wdrożeniowych. Zastosowane rozwiązania znacznie usprawniły pracę w naszej firmie, co przyczyniło się do utrzymania wysokiej pozycji w grupie regionalnych liderów branży budowlanej.

więcej

Firma Eldan Sp.J.

Elżbieta Burkiewicz-Lubieniecka - Właściciel
Z przekonaniem rekomendujemy firmę OPTeam zarówno jako producenta oprogramowania, jak i integratora systemów informatycznych.

Firma Eldan Sp.J. z Mielca od 1998 roku działa na rynku medycznym i stomatologicznym. Kilkunastoletnia działalność firmy zaowocowała uzyskaniem renomy w kraju i za granicą. Firma Eldan stale dba o to, aby ich marka była gwarancją najwyższej jakości wyrobów.
W związku z rozwojem oraz rosnącymi potrzebami postanowiłyśmy zainwestować w zakup nowoczesnego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Zapadła decyzja o wsparciu prowadzonej działalności poprzez Zintegrowany System Comarch CDN XL. Ponadto system został wzbogacony o oprogramowanie firmy OPTeam, która jednocześnie została partnerem wdrożeniowym projektu.

O wyborze oprogramowania zadecydował fakt, że zaoferowany system gwarantuje najwyższą jakość obsługi procesów biznesowych, a ponadto charakteryzuje się łatwością obsługi. Partner wdrożeniowy zagwarantował nam dopasowanie systemu do specyfiki branży odzieżowej. Dzięki autorskim rozwiązaniom firmy OPTeam nastąpiła automatyzacja procesów w przedsiębiorstwie.

Obecnie zarządzanie magazynem odbywa się przy wsparciu oprogramowania WMS Optymalny Magazyn. Narzędzie to pozwała na ograniczenie czasu potrzebnego na przyjęcie towaru do magazynu oraz jego sprzedaż klientowi. System umożliwił wprowadzenie nowego sposobu organizacji magazynu. Procesy produkcyjne w firmie wspierane są przez system OPTIprodukcja, ponadto korzystamy również z platformy B2B iCenter, która wspiera naszą komunikacje z klientami. Narzędzie to usprawniło proces zamawiania towarów. Z przekonaniem rekomendujemy firmę OPTeam zarówno jako producenta oprogramowania, jak i integratora systemów informatycznych.

więcej

Kontakt

Pion Sprzedaży do Przedsiębiorstw
z dedykowanym serwisem
rozwiązań systemów ERP
36-002 Jasionka, Tajęcina 113

tel. 17 859 68 79
fax 17 852 01 38

e-mail: erp@opteam.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.